O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 30 lipca 2015

urodzinowe wyzwanie Less i Ouirky

Oj... dawno się nie bawiłam w kartkowanie więc tym milej mi się robiło  kartkę urodzinową dla mążżżższczyzny (fana  myszowatych).
Przy okazji pięknie się ta kartka wpasowała w lessowe wyzwanie 234 , gdzie jedna z głównych  propagatorek i założycielek  Less is More obchodzi swoje  70- te urodziny. Swoją drogą to bardzo inspirujące gdy się widzi ludzi  aktywnych w tym wieku.
 Tu zrobiona druga, bardziej radosna. Na zdjęciu widać paproch, który już usunęłam :)
Po zaproszeniu przez Cazzy wzięłam też udział w wyzwaniu Quirky Crafts Challenges. W mojej kartce jest to pławiąca się w... kawie mysz :) 


5 komentarzy:

 1. This is such a fun card, it would be perfect to enter our current challenge at Quirky Crafts. Cazzy x - on behalf of   the Quirky Crafts Challenge Blog DT.

  OdpowiedzUsuń
 2. So cute and elegant
  Thanks so much for sharing and taking part.
  Sarah xx
  Less is More

  OdpowiedzUsuń
 3. I love those house mouse images and you've created two great CAS cards here.
  Thanks for sharing with us.
  Anita x
  Less is More

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi Lin,
  The challenge I meant for you to enter with this card was the one that ended yesterday - white, sorry. The current challenge is about fish and fishing.
  I hope you can make something with fish on it.
  Cazzy x

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka