O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 17 maja 2015

navigare necesse est

Pudełko zrobione dla mążżżższczyzny na kroczek i trójkąt (akcesoria nawigacyjne). Po zrobieniu pudełka (od sklejenia wymiarowego kartonu, przez wyklejkę gąbką i taftą, aż po dekoracje na wieczku) okazało się, że i owszem... mążżżżższszszczyźnie się podoba, ale jest mało praktyczne.

Tak więc... pudełko jest  chwilową dekoracją bo będę robiła jeszcze jedno zwyczajne, ale...  praktyczne.
W tym pudełku prawie wszystkie elementy papierowe, stanowiące dekorację są wycięte pazzlesem. Latarnia, ster, fale to moje kompozycje od  początku do końca. Banerki (wstęgi), pół żaglowca i gwiazdki są gotowcami.
Dodatkowo pudełko jest zdobione  żelem, pastą strukturalna i glossy accentem. Smugi światła z latarni to  folia. Żaglowiec i gwiazdki są z "Wycinanki".
1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka