O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 23 sierpnia 2013

Foldery na płyty

Dla pozostałych osób, z którymi się dziś zobaczę. Po to, aby mogły bez przeszkód wrócić  wspomnieniami do tego co wtedy robilismy :)
Dwa  foldery pokazywałam  tu 


 Guzik mojej roboty. Sprawdzałam  jak zachowuje się na masie papierowej "magiczna kredka". Hmmmm... ciekawy efekt. Choć  do najpiękniejszych nie można go zaliczyć.


Tu pokazuję wszystkie folderki razem. Robię to, abym pamiętała,że cokolwiek takiego zrobiłam, bo dziś te foldery będą miały nowych właścicieli.2 komentarze:

  1. c'est pas mon style mais je dois dire que c'est plutot sympa et très inventif et surtout tout a fait adapté pour des joueurs, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. fantastyczne karciane folderki!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka