O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 29 lipca 2013

Ku porządkom cz.2

Staram się jakoś  ogarnąć swoje królestwo. Końca nie widać, ale przynajmniej jest  jakiś maleńki postęp. Tym razem slajdy dostały swój pojemnik. W związku z tym, że slajdów sporo to i pudełko ciut większych rozmiarów. Nie ma jakiegoś szału, bo ozdobą miał być papier, którym go okleiłam, ale  po namyśle, pudło dostało dodatkowo narożniki i ramkę. Metalowe ozdoby trochę  zmieniłam, aby pasowały do całości.2 komentarze:

  1. A tak mi się skojarzyło..." twej pamięci, niech się święci, cuuud...twej pamięci cuuud"...Bardzo jesteś zorganizowana kolażenko!I takie fajne te metalowe sOm:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Lejdik lepsze to niż KUPAmięci :))))))))))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka