O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Przedszkolna podróż balonem

Zmęczyłam swoje dzieciaki  dość potężną pracą, ale  efekt bardzo mi się podoba. Zdjęcia  nie oddają  wrażenia, jakie  ta  dekoracja  naprawdę wywołuje, zwłaszcza, że robiłam je, gdy nie wszystkie prace były skończone. Teraz  balony wiszą na każdej lampie, a jest ich ..... 22
7 komentarzy:

 1. bardzo efektownie to wygląda ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Natka.... żebyś wiedziała. Mnie samej bardzo się to podoba. Tym bardziej, że jak w większości... pomysł mój, a praca dzieci. SAMODZIELNA! A to dla mnie bardzo ważne, aby moje dzieciaki sobie radziły. Lepiej lub gorzej , ale same.

  OdpowiedzUsuń
 3. ale kolorowo - pięknie!! Dzieciaki pewnie były dumne ze swoich prac. Pokazałam Twój wpis siostrze (też pracuje w przedszkolu) i bardzo jej się pomysł spodobał!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super efekt. Dzieciaki mialy piękne zajęcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. trop sympa! quelle joie a regarder! biz

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogromnie się cieszę, że podoba się Wam praca moich dzieciaków. Nie ukrywam, jestem z nich dumna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki serdeczne za takie pomysły - też bawię się papierem i klejem, może dzieciaki w szkole też to lubią, a teraz już wiem czym je pomęczę na świetlicy w tym tygodniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka