O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 13 lutego 2011

Myszowatość w albumie.

To zajawka albumu. Na razie tylko tyle, bo jest jeszcze nie skończony. Finał prac przewidywany na czas dotarcia nowych stempli myszowatych, które już do mnie płyną z HameRYKI ))))). Myszowate jak zwykle  sponsorowane przez MEEEENżaTeksty myszowate będą w albumie w całej swej krasie. Podejrzewam,że album nie będzie się nadawał do publicznej demonstracji, ale  małżonek  dostanie to co lubi.

3 komentarze:

  1. Album dla męża robisz ;) Ale niektórzy mogliby zerknąć?

    OdpowiedzUsuń
  2. no no zapowiada się całkiem całkiem ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla męża, k.., dla męża...a reszta oglądaczy ma tu uschnąć z ciekawości????Halinko, jak skończysz ten album , to poproś małżonka, niech se da popatrzyć;):D Pozdrowienia:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka